KELTAS • KURŠIŲ DELTOS EKSPRESAS

DĖMĖSIO! Rūgpjūčio mėn., kiekvieną PIRMADIENĮ/ANTRADIENĮ, plaukia laivas "PERLOJA". Bilietus galite įsigyti čia: BILIETAI "PERLOJA"

SVARBU: BILIETO ĮSIGIJIMAS NEGARANTUOJA SĖDIMOS VIETOS KELTE. PRIKLAUSOMAI NUO ŽMONIŲ KIEKIO, ATSITIKTINE TVARKA DALIAI KELEIVIŲ GALI BŪTI SUTEIKTOS TIK STOVIMOS VIETOS.


Į NIDĄ KELIAUKITE GREIČIAU BEI ĮDOMIAU! Jūsų laukia 30 km maršrutas Nemuno deltos upėmis ir Mariomis, kurio metu galėsite atsipalaiduoti, pradėti atostogas ir grožėtis Pamario gamta, o Nidą pasieksite per 2 val. 

KELTO GRAFIKAS

ŠILUTĖ-NIDA (išplaukia iš Šilutės mažųjų laivų uosto, Uosto g. 9, Šilutė, LT-99185).
Išvykimas iš Šilutės: 08:30
Atvykimas į Nidą: 10:30

NIDA-ŠILUTĖ (išplaukia iš Nidos uosto, Naglių g. 14, Nida, LT-93123).
Išvykimas iš Nidos: 18:00
Atvykimas į Šilutę: 20:00

BILIETAI

 • Bilietus galima parodyti telefone, nebūtina jų spausdinti.

 • Jaunesni nei 3 metų amžiaus vaikai plukdomi nemokamai (būtina vieno iš tėvų palyda).

 • Bilietus galite įsigyti „Šilutės mažųjų laivų uoste“ – Uosto g. 9, Šilutė, LT-99185 bei kelte „Kuršių deltos ekspresas“ (jei yra laisvų vietų).

 • AUTOMOBILIO STOVĖJIMAS KELTO KLIENTAMS „ŠILUTĖS MAŽŲJŲ LAIVŲ UOSTE“ – NEMOKAMAS!

APIE KELTĄ

 • Keltas „Kuršiu deltos ekspresas“ yra greitas, komfortabilus, pramoginis, keleivinis laivas, kuris talpina iki 90 keleivių. Jaukus salonas su stalais ir minkštasuoliais bei dideli langai kelionės metu leis patogiai mėgautis nepakartojamu Kuršių deltos ir Kuršių nerijos kraštovaizdžiu.

 • Keleivių patogumui kelte įrengtas baras, kuriame galėsite įsigyti užkandžių ir subtilių gėrimų. Erdviame salone įrengta šildymo bei oro kondicionavimo sistema, audio, video sitema, WC.

 • Kelte galėsite transportuoti dviračius, paspirtukus, vėžimėlius. Jeigu atvykote automobiliu į Šilutės mažųjų laivų uostą, čia specialiai įrengta automobilių stovėjimo aikštelė.

 • KELTAS „KURŠIŲ DELTOS EKSPRESAS“ GALI BŪTI IŠNUOMOTAS INDIVIDUALIEMS UŽSAKYMAMS. Jis puikiai tinka pobūviams, vestuvėms, gimtadieniams, konferencijoms, įvairioms progoms. Individualiems užsakymams siūlomi pažintiniai maršrutai po Nemuno deltos regioninį parką, išvykos į Neringą. Klientų patogumui siūlome ir maitinimo paslaugos turizmo komplekse „Mėlynasis karpis“.

KONTAKTAI

 • Tel. nr.: +37060793830 (Pirmadienis/Sekmadienis nuo 8:00 iki 18:00 val.)

 • El. paštas: keltas@kintai.lt

 • www.kde.lt

 • FB: Keltas Šilutė-Nida • Laivų nuoma


TAISYKLĖS
ĮSIGYDAMI BILIETĄ KLIENTAI SUTINKA SU ŽEMIAU IŠVARDINTOMIS BILIETŲ ĮSIGIJIMO IR KELTO VIDAUS TAISYKLĖMIS:

KELTO „KURŠIŲ DELTOS EKSPRESAS“ BILIETŲ ĮSIGIJIMO TAISYKLĖS

 1. Bilietus galima įsigyti internetu http://kintai.ltic.lt arba Šilutės mažųjų laivų uoste ne vėliau nei 12 val. iki išvykos.

 2. Bilietus kelte išvykos dieną galima įsigyti jeigu lieka laisvų vietų.

 3. Išvykos dieną klientams pageidaujant galima įsigyti bilietus stovimoms vietoms.

 4. Keleivių įlaipinimas pradedamas likus 15 min. iki kelto išplaukimo.

 5. Įlaipinimo pirmenybė keleiviams įsigijusiems bilietus iš anksto.

 6. Kelto administracija pasilieka teisę keisti išvykų datas bei laiką.

 7. Maršrutas gali būti atšauktas dėl nepalankių oro sąlygų, jei vėjo gūsiai viršija 15 m/s.

 8. Informacija apie atšauktus maršrutus skelbiama www.facebook.com/laivaiPamaryje

 9. Bilietai grąžinami tik tuo atveju, jei keltas nevykdo maršruto dėl nenumatytų priežasčių, keleivių iš anksto apie tai neinformavus.

 10. Dėl nenumatytų priežasčių atšaukus maršrutą, bilietus įsigijusiems keleiviams, pagal pageidavimą, pakeičiama išvykos data arba grąžinami pinigai už bilietus.

 11. Keleiviams neatvykus ar pavėlavus į keltą – bilietai nebegalioja.

 12. UAB „Kintai“ rūpinasi visų keleivių patogumu ir saugumu kelte „Kuršių deltos ekspresas“, todėl visi keleiviai privalo laikytis kapitono ir įgulos nurodymų bei pateiktų taisyklių ir instrukcijų.

 13. Bilieto įsigijimas negarantuoja sėdimos vietos kelte. Priklausomai nuo žmonių kiekio, atsitiktine tvarka daliai keleivių gali būti suteiktos tik stovimos vietos. 

 

KELTO „KURŠIŲ DELTOS EKSPRESAS“ VIDAUS TVARKOS TAISYKLĖS

 1. Įlaipinimo ar išlaipinimo metu visi keleiviai patys atsakingi už savo veiksmus. Būkite atsargūs įlipdami ir išlipdami iš kelto. Vykdykite kapitono ir įgulos nurodymus.

 2. Keleivis privalo turėti galiojantį įlaipinimo bilietą ir paprašius parodyti asmens tapatybės dokumentą.

 3. Įlaipinimo ar išlaipinimo metu neblaivūs asmenys pažeidinėjantys viešąją tvarką gali būti perspėti ir nebeplukdomi keltu.

 4. Kelte esantys neblaivūs ir viešajai tvarkai grėsmę keliantys ar ją pažeidžiantys asmenys gali būti pašalinti iš laivo.

 5. Kelte galima vartoti tik bare įsigytą maistą bei gėrimus.

 6. Kartu su savimi turimus daiktus bei bagažą prašome talpinti po sėdynėmis įrengtose tam skirtose vietose.

 7. Kelto salone galima vežtis tik nedidelius naminius gyvūnus, juos laikant rankose. Gyvūnų šeimininkai atsakingi už gyvūnų elgesį ir jų padarytą žalą.

 8. Dideli naminiai gyvūnai salone nevežami. Jie bus perkeliami kelto denyje, šeimininkams juos prižiūrint. Šunys turi būti laikomi už pavadėlio ir būti su antsnukiais.

 9. Griežtai draudžiama rūkyti kelto salone. Rūkyti leidžiama tik rūkymui skirtoje vietoje denyje. Tai taikoma ir elektroninėms cigaretėms.

 10. Kiekvienas keleivis atsako už kitų kelto keleivių patogumą. Paauglių grupės vadovas atsako už tai, kad grupė laikytųsi numatytų taisyklių.

 11. Kelto keleiviai patys atsako už savo daiktų saugumą. Įgula neįsipareigoja kompensuoti nuostolių už kelionės metu prarastus daiktus.

 12. Palikdami keltą asmeninius daiktus pasiimkite kartu su savimi. Už paliktų daiktų saugumą kelto įgula neatsako.

 13. Griežtai draudžiama gadinti laivo saugumo įrangą ar tyčia sukelti pavojaus signalą.

 14. Keleiviams griežtai draudžiame šiukšlinti kelte bei mesti šiukšles už borto ar tam neskirtose vietose.

Prekė įtraukta į krepšelį